6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stubbekøbing. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Stubbekøbing er der netop kommet to interessante boliger på markedet, hver med sit unikke særpræg og charmerende beliggenhed.
Først har vi fritidshuset på Ore Strandpark 40, et hyggeligt fristed på 119 kvadratmeter. Beliggende på en rummelig grund på 1200 kvadratmeter, byder dette sted på 3 værelser perfekt til afslappende stunder.
Med en prissætning på 2.395.000 kr. repræsenterer dette fritidshus en attraktiv mulighed for dem, der søger nærhed til naturen og havet.
Den anden bolig er en villa på Stubbekøbingvej 111 i Barup. Med sine 178 kvadratmeter leveres der masser af plads fordelt på 6 værelser på en imponerende grund på 18.243 kvadratmeter.
Også prissat til 2.295.000 kr., tilbyder villaen rigeligt med muligheder for dem, der ønsker at kombinere landlig charme med rummelig boligkomfort.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.