2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stubbekøbing. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Stubbekøbing er to boliger netop kommet på markedet. Den ene er villaen beliggende på Grønnegade 39, der byder på 82 kvadratmeter med 2 værelser.
Grønnegade-villaen ligger på en lille grundareal på 178 kvadratmeter, og ejendommen er prissat til 895.000 DKK.
Den anden villa findes på Ore Strandvej 1. Her får man betydeligt mere plads med 164 kvadratmeter fordelt på 5 værelser.
Denne villa ligger på en større grund på 811 kvadratmeter og er også sat til en pris på 895.000 DKK. Begge boliger tilbyder unikke muligheder i Stubbekøbing.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.